• 300 Pennsylvania Ave NW, Washington, DC 20006, USA

TarihçemizADANA DOĞAN VİNÇ

1968 yılında Erdoğan kanar tarafından DOĞAN KURTARMA ARAÇLARI adı ile kurulan firmamız, başta kurtarma araçları ve tahmil tahliye amaçlı kurulmuş olup, gelişen sanayi ve ihtiyaçlar çerçevesinde yerini alabilmek için her yıl yeni yatırımlar yaparak teleskopik vinç sektöründe kapasitesini sürekli artırarak büyümüş ve yeni yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

1989 yılında şirketleşerek, DOĞAN VİNÇ İŞLETMESİ TAAHHÜT TİC. LTD. ŞTİ. adı ile faaliyetlerine hızla devam eden doğan vinç, deneyimli teknik kadrosu, güçlü ve son teknoloji makine parkı ile komple tesisler kurmak, makine teçhizat montaj etmek sureti ile yerli, yabancı yatırımlarda vinç hizmeti sunarak ülkemiz sanayisinin kalkınmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Doğan vinç, gelişmiş teknolojisini bölge ve ülkemizde bulunan yatırımlarda daha iyi sunabilmek ve ihtiyaçları daha iyi karşılamak amacıyla 2006-2007 yıllarında 6.000.000,00-Euro yatırım ile kapasitesini %50 attırarak bölgenin en güçlü firmaları ile tek başına proje işleri yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

2010-2011 yılında yatırımlarına hızla devam ederek dört aylık periyot da araç ve makine park sayısını 98’e çıkarmış olup rekabetçi kimliği ve zamanın da teslimatlarının yanında, kendi içinde müşterileri ve tedarikçileri ile karşılıklı anlayış çatısı altında, servis vermeyi amaç edinmiştir.

Teleskopik mobil vinçlerin yanı sıra; Kamyon üstü vinçler (HIAB), forklift, tır ve lowbedlerin bulunduğu makine parkı ile bölgemizin ihtiyaçlarının tamamını sorunsuz ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

VİZYONUMUZ

Tüm araç ve makinelerimiz ile güvenli ve kaliteli hizmet sunarak, işimizde en iyi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamız, Vinç, ağır nakliye, ağır kaldırma işleri, montaj, liman hizmetleri faaliyetleri sırasında Türkiye liderliğini korumak, dünya liderliğini yakalamak için en üst düzeyde çalışmalar yapmak, çalışanlara, üçüncü şahıslara, mala ve çevreye gelebilecek zararları asgari düzeye indirmek ve bertaraf etmek.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, güvenirlik, yasal ve etik çalışma, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik ve yarışmacı olma ve takım çalışması.